Dzisiaj (3 września br.) rozegranych zostało sześć spotkań w ramach 6. kolejki IV-ligowych zmagań. Szóste z rzędu zwycięstwo odniosła Wólczanka Wólka Pełkińska.
Derbowy pojedynek z Sokołem Sieniawa, z którym Wólczanka rywalizowała w zeszłym sezonie na III-ligowych boiskach, mógł zweryfikować aspiracje lidera. Łatwo nie było, ale podopieczni Grzegorza Sitka znowu wrzucili rywalowi „trójkę”. Wygrali 3:0 (1:0). Dwie bramki strzelił Krzysztof Pietluch (36. i 89. min), jedną Bartłomiej Miazga (90.+1 min). Lider odniósł szóste zwycięstwo z rzędu. Strzelił już 21 bramek, nie tracąc żadnej. Czyste konto bramkarze z Wólki Pełkińskiej zachowują już od 540 minut! Czy w tej lidze jest ktoś, kto zatrzyma Wólczankę? Mecz z Izolatorem dopiero 22 października br.
Orzeł Przeworsk gościł w Dębicy i przegrał 2:0 (1:0). W 38. min Mateusz Świst nie wykorzystał rzutu karnego.
Start Pruchnik wciąż czeka na pierwszą zdobycz. W Ropczycach jej nie wywalczył, bo przegrał 3:1 (0:0). Jedyna bramka dla podopiecznych Arkadiusza Kiszki padła po strzale samobójczym Bartłomieja Darłaka w 60. min.
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Draguła 3. min, 2:0 Machnik 72. min (karny).
Igloopol: Psioda – Lamparty (80. Kołodziej), Socha, Chmiel, T. Nalepka – Syguła (76. Sędłak), Machnik, D. Rokita, Stefanik – Draguła (60. K. Brzostowski), Pisarek (52. P. Nalepka).
Orzeł: Kurosz – Misiąg (83. Syk), Misiło, Jarosz, Tworzydło (69. Kyć) – Struś (72. Gurak), Mikulec, Boratyn, Broda – Pigan – Świst (46. Stępień).
Sędziował: Kamil Wais (Krosno). Żółte kartki: Lamparty oraz Broda. Widzów: 400.
Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 3:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Darłak 60. min (samobójcza), 1:1 Ł. Kosiba 63. min, 2:1 Wiktor 71. min (karny), 3:1 Zawiślak 90.+1 min.
Błękitni: Pociask – Waszczuk, Kozioł, Bonowicz, Darłak – Sulisz, Wiktor (88. Proczek), Hirka (89. Baran), Rogala – Ł. Kosiba (80. D. Zawiślak). Szewczyk (83. Cesarz).
Start: Czerwiński – Smalec, Pańko, J. Barszczak (85. Jasiewicz), Cienki – Kamiński, M. Mikłasz (78. Cząstka), Parawa, R. Znamieńczyków, S. Barszczak – Wojtowicz (70. W. Znamieńczyków).
Sędziował: Tomasz Jagieła (Krosno). Żółte kartki: Sulisz, Szewczyk oraz Cienki, Kamiński i S. Barszczak. Czerwona kartka: Kamiński (70. – druga żółta). Widzów: 150.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze