W zamian za zakup 1,5 litra koziego mleka, można uzyskać rabat w firmie Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja. Mleko zostanie przekazane do lecznicy Ada na karmienie młodych dzikich zwierząt.

Kamil Stachura tym razem chce pomóc dzikim zwierzętom.
Właściciel firmy Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja Kamil Stachura do tej pory prowadził kilka akcji na rzecz zwierząt bezdomnych oraz ich odpowiedzialnej adopcji. Tym razem postanowił wesprzeć dzikie zwierzęta. – Czasem szukają one schronienia w pobliżu ludzkich siedzib, co niestety zbyt często kończy się dla nich tragedią – zauważa pan Kamil. – Na szczęście wśród społeczeństwa nie brakuje osób i instytucji, dla których dobro dzikich zwierząt jest sprawą kluczową. Taką instytucją, niosącą nieocenioną pomoc na naszym terenie, jest lecznica Ada, na ręce której chcemy przekazać kozie mleko, tak ważne w leczeniu, rehabilitacji oraz wykarmianiu młodych, uratowanych ssaków – dodaje.
Akcja K. Stachury potrwa do 5 grudnia. Aby ją wesprzeć wystarczy w jego firmie zamówić dowolną usługę, z której 5 procent zostanie przekazane na zakup mleka. Można również przekazać 1,5 l koziego mleka do K. Stachury i w zamian otrzymać bon na bezpłatne ozonowanie lub 5 proc. rabatu na dowolną usługę. Kontakt: 880 061 830.
pb
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.''Jesteś zwierzolubem i w zeszłym roku uratowałeś 12 bezdomnych psów, a zjadłeś 21 kurczaków, 3 świnie i krowę ?''Więcej na:WYZWOLENIE ZWIERZĄT - FACEBOOK.COM
''Nie możesz uratować wszystkich zwierząt na świecie, ale możesz uratować życie 407 zwierząt każdego roku. Wystarczy że wybierzesz dietę roślinną''Więcej: CZARNAOWCA.ORG
Od razu wyjaśniam, że zaznajomiony ze mną szczur, też ssak jest zdrowy, nie potrzebuje rehabilitacji, ani protezy ogona. Oczywiście, mam odpowiednie środki w razie potrzeby jego leczenia, nawet gdyby spadł z dachu. Cieszy mnie natomiast fakt, iż osoby zajmujące się deratyzacją, czyli odszczurzaniem pragną wspomóc te zwierzęta w ich ciężkiej doli, wszak kontakt z ludźmi, kończy się dla nich tragedią. Mam tylko wątpliwości, czy mleko kozie nie wpłynie negatywnie na ich postrzeganie stworzeń dwunożnych.
Dobre... Mega promocja , kup koze to dostaniesz karmnik detatyzacyjny . A za kostkę masła dostaniesz klej superglue do trampków
Ależ my jesteśmy wrednym społeczeństwem, krytykujemy nawet tych, którzy robią coś dla innych bezinteresownie.Nie chce, nie pomagam, ale po co to komentować w taki sposób ?No chyba że to dobry sposób by poczuć się lepszym i madrzejszym w swoim mniemaniu.
Dookoła bieda, biedne i chore dzieci, niedołężne społeczeństwo starzejące się, ludziom pali się dobytek całego życia. Czy im wszystkim pomagamy? Najpierw pomóżmy sobie, a nie miliardy idą na TVPiS, zbiórki na studnie w Afryce itd. A nasze dzieci w Polsce umierają, bo bida w NFZ piszczy. Kto tak za granicą przejmuje się Polską?
Ja tam nie uratowałem żadnych dzikich zwierząt, ale mięso z tych kurczaków świń i krowy było bardzo smaczne. Co do "diety roślinnej", to zostawiam ją zwierzątkom, które później ze smakiem zjadam.
Widziałem wczoraj w TV film dokumentalny o postępowaniu służb w USA w przypadku np potrącenia dzikiego zwierzęcia na drodze. Nie jestem wielkim zwolennikiem ani nawet sympatykiem USA ale niektóre przypadki postępowania dobrze jest podpatrzeć jeśli to co obowiązuje w kraju jest kulawe. Samochód potrącił łosia na drodze,policjant zadzwonił po lawetę,zawieziono łosia do rzeźnika który sprawił zwierzę i wartościowe mięso trafiło na gulasz dla potrzebujących a nie wartościowe jako karma dla innych dzikich zwierząt. W przypadku psów bezdomnych po odłowieniu trafiają do schroniska gdzie przez niedługi,określony czas przebywają w celach adopcyjnych,po tym okresie są zagazowywane. I nikt tam lamentuje że te działania są złe. U nas jak wszystko sprawy są postawione na głowie. A przecież ustawodawca powinien określić które zwierzęta podlegają ścisłej ochronie, leczeniu i kto powinien za to leczenie płacić. Powinno też być uregulowane prawnie postępowanie z pozostałymi zwierzętami, np . poprzez umowy z kołem łowieckim czy Lasami Państwowymi. A tymczasem sprawy pozostawione same sobie są zagospodarowywane przez sprytnych biznesmenów ,np weterynarzy przy których chcą coś skubnąć inni biznesmeni. Panowie Fedaczyńscy prowadzą biznes i dobrze, Pan zajmujący się likwidacją szczurów i innych szkodników tez prowadzi biznes i też dobrze. Biznes polega / może niestety/ w jakiejś części na " łowieniu" naiwnych i wykorzystaniu wsparcia ze strony nawiedzonych często zwyczajnie głupich ludzi. Otwarcie trzeba napisać że biznes to w części oczywiście ale oszustwo. Jak ktoś próbuje przeciwstawić się temu biznesowi to zaczyna się walka gdzie na pierwszą linię wysyłani są nawiedzeni głupcy walczący w niby szczytnym celu a w rzeczywistości o szmal dla spryciarzy.
Witam, Czytając Państwa komentarze dość mocno się dziwię już piszę dlaczego. Stworzyłem wiele akcji dla ludzi jak i dla zwierząt najczęściej było to schronisko dla bezdomnych ale i nie tylko działałem dla ludzi po spalenia domów jak i w chorobach i życie podkarpackie opisywalo to i jakoś nikt nie opisał ani ie zarzucił mi nieuczciwej prowadzonej akcji charytatywnej. No ale są ludzie i ludziska cóż zrobić nikt działać niechce ale komentować jest najłatwiej. Pozdrawiam
i dlatego postanowił Pan sponsorować milionerów z Ady?
Proszę Pana szkoda odpisywać tym wielkim cwaniakom co tu komentują. Niech spadają , żal im dupę ściska. Super sprawa, brawo dola Pana. Wszyscy ujadacze weźcie się do roboty, zróbcie coś dla innych a nie tylko dla siebie. Co by nie zrobił to źle !!!!! Masakra !!
Hyderabad escorts , who is serving to India's nouveau rich and a throng of foreign businessmen drawn to the booming economy of the country. I am an open-minded girl, who picks up the clients from the airport, when desired. I had modeling assignments earlier, where I was working quite hard and there, I got connected to some of the most powerful persons. Then, I took the job of escorts, where I need to spend less time in satisfying the clients. My American accent fetch more money for the assignments. I spend enough time with the client in bed so that he is satisfied completely. I am a highly educated girl and enjoy this glamorous profession. India is considered as a country having a lot of beautiful, glamorous and stylish girls as compared to other countries in the world. Hence, there is no surprise, why Hyderabad Call Girls are so popular. I am known for offering excellent services, much more than just a casual sex and hence, the clients remember me for long time. You might have heard the stories of beautiful women suddenly becoming elite and popular escorts, more or less by accident. https://www.ashnaimittal.com/http://www.kiranbajaj.comhttp://www.delhiescorts.club/http://www.komalshetty.com/https://www.shwetamahajan.com/http://www.shreyasehgal.in/http://www.lovelyrani.com/https://www.manvikakkar.com/http://www.anandjot.com/http://www.diljotkaur.com/http://www.ashnaimittal.com/http://www.shreyasehgal.com/http://www.kiranbajaj.com/ http://www.diljeetkaur.com/http://www.lovelyrani.in/ http://www.poonamdas.com/
''Jesteś zwierzolubem i w zeszłym roku uratowałeś 12 bezdomnych psów, a zjadłeś 21 kurczaków, 3 świnie i krowę ?''Więcej na:WYZWOLENIE ZWIERZĄT - FACEBOOK.COM
YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO
''Nie możesz uratować wszystkich zwierząt na świecie, ale możesz uratować życie 407 zwierząt każdego roku. Wystarczy że wybierzesz dietę roślinną''Więcej: CZARNAOWCA.ORG