Reklama

Latarnie na cmentarzu odchylają się od pionu. Czy tak zostanie?

17/11/2015 08:42

– Na przemyskim cmentarzu zabrano się za montaż nowych latarni. Inicjatywa godna pochwały, na pewno miejsce będzie przez to lepiej oświetlone, więc zwiększy się również komfort odwiedzających grobowce zmarłych. Niestety nie wszystkie lampy montowane są prosto. Niektóre wyraźnie przechylają się na jedną stronę. Nie wiem, czy to kwestia niestabilności gruntu, czy może niefrasobliwości pracowników. No i czy to możliwe, że inwestycja zostanie oddana w takim stanie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama