Reklama

Ławki utonęły w... trawie [ZDJĘCIA]

– Tak prezentuje się sceneria wokół ławek umiejscowionych niedawno na nadsańskim wale, na odcinku ciągnącym się od mostu Siwca w stronę Galerii Sanowa. Miały służyć seniorom, tymczasem „utonęły” w trawie i krzakach, które rozrosły się na tyle, że uniemożliwiają skorzystanie z nich – zaalarmował redakcję jeden z przemyślan.

Nadesłane przez niego fotografie nie pozostawiają złudzeń. „Tak wyglądają obecnie ławki dla seniorów” – wskazuje pan Franciszek.

Pojawienie się ich w tej lokalizacji jest efektem jednego z projektów budżetu obywatelskiego. Ławki, zgodnie z założeniem, miały być odpowiedzią na potrzeby seniorów – mieszkańców osiedla Kopernika. Zdaniem przemyślanina ulokowanie ławek na nadsańskim wale przy Wilsona to nie do końca przemyślana decyzja.

– Znam te miejsca od 64 lat. Tam nie chodzą i nie wypoczywają seniorzy, lecz dużo młodsi amatorzy piwa  i wyskokowych trunków, o czym świadczą zostawiane tam butelki, flaszki i inne śmieci w sezonie wiosenno-letnim – zauważa.

Reklama

Zastanawia się też, dlaczego ani jednej nie postawiono na trasie prowadzącej z bazaru i marketu popularnej sieci przy Sportowej w stronę Kopernika lub w pobliżu przychodni na Bohaterów Getta.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/05/2024 16:11
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2024-05-21 17:54:50

    Dzisiaj też przejechałem sie tamtędy rowerem. Można tylko poogladać trawska i chwasty. Idąc ta ścieżką na wale nie widzi sie rzeki ! Niesamowite, tylko w Przemyślu. Brawo panie Bakun i pana urzędnicy, ręce opadają, nawet nie chce sie komentować takiej sytuacji. Prymitywizm i lekceważenie do potęgi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama