Reklama

Letnie kino na przemyskim Rynku

28/07/2018 09:30

W ubiegłą sobotę, wieczorem dobrze ponad setka osób świetnie bawiła się na Rynku, gdzie w ramach letniego kina wyświetlano filmy: Giuseppe w Warszawie (1964, reż. Stanisław Lenartowicz) oraz Rejs (1970, reż. Marek Piwowski).

Podczas projekcji Rejsu okazało się, że większość widowni zna doskonale kwestie inżyniera Mamonia (zwłaszcza tę o polskim filmie) czy dialogi Himilsbacha. Projekcje dwóch kultowych komedii były częścią projektu „100 lat polskiego kina na 100-lecie niepodległości Polski” realizowanego przez urząd miasta. W następną sobotę (28 lipca) zobaczymy kolejne dwa filmy: Nie lubię poniedziałku (1971, reż. Tadeusz Chmielewski), Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy (1978, reż. Mieczysław Jahoda, Janusz Rzeszewski). Początek seansów jak zwykle o godz. 21.30.


fot.Jacek Szwic
J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości