Reklama

Lider wyjechał z Lubaczowa z punktem. Dobry mecz Pogoni-Sokoła


Piłkarze III ligi rozegrali 11. kolejkę spotkań. Do Lubaczowa przyjechał lider tabeli.


To był drugi z rzędu mecz ekipy Andrzeja Paszkiewicza przy ul. Wyszyńskiego w Lubaczowie, w którym musiała stawić czoło jednemu z głównych kandydatów do awansu do II ligi. I zapewne ani Chełmianka Chełm, ani obecny lider KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski nie wyjechali w pełni usatysfakcjonowani. Bo tak jednym, jak i drugim Pogoń-Sokół zabrała punkty. To był dobry mecz w wykonaniu lubaczowian, ale zabrakło konkretów pod bramką. W tabeli  spadli na 9. miejsce, bo ta jest bardzo spłaszczona. Zespół, który zajmuje 12. miejsce jednym kompletem punktów może awansować na 5. lokatę.

 

Pogoń-Sokół Lubaczów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:0

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/10/2025 15:43
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama