Reklama

Liga „Maluszka” zakończona

Trzy miesiące trwała rywalizacja w Lidze „Maluszka” o Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej w Przemyślu Lucyny Podhalicz. 2 lipca br. na orliku przy ul. Dworskiego odbył się finał tego bardzo udanego przedsięwzięcia.

W finałach najmłodsi piłkarze stoczyli bój o nagrody przewodniczącej[paywall] Rady Miejskiej w Przemyślu Lucyny Podhalicz, która nie zapomniała również o wyróżnieniach indywidualnych i słodyczach dla bohaterów tej imprezy. Łącznie wystartowało 12 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych – starszaków i maluszków.

W finale można było oglądać najlepsze „kluby” świata, bo każda ze startujących ekip mogła nazwać się jak chciała. Wystarczy powiedzieć że grały m.in.: Real Madryt, FC Barcelona, Bayern Monachium, Manchester United, ale także Legia Warszawa czy Orlik Przemyśl. Były również bardzo oryginalne nazwy drużyn, jak chociażby – „Nikt” Poziomu gry i zaangażowania nie powstydziliby się nawet sami reprezentanci Polski selekcjonera Adama Nawałki, który – co ciekawe – osobiście pozdrowił wszystkich uczestników ligi. Najmłodszy piłkarz miał 3 lata! – Padło mnóstwo goli, oglądaliśmy piękne akcje, łzy na zmianę z uśmiechami widać było na twarzach dzielnych piłkarzy i piłkarek, a liczne kontuzje

Reklama

opatrywała najmłodsza pielęgniarka w Polsce, pięcioletnia Martynka Kędziora – powiedział główny organizator imprezy, niezastąpiony Henryk Łaskarzewski.

Spotkania sędziowali: Andrzej Fedejko, Kamil Makara, Arkadiusz Majcher i H. Łaskarzewski. Ale nie tylko sędziowali, ale w finale zamienili się w 4-osobowe jury. Mieli nie lada problem, ale wybrnęli znakomicie. Przyznali jednogłośnie, że puchary przewodniczącej L. Podhalicz należą się wszystkim drużynom! Pierwszy raz w historii tej imprezy wszystkie drużyny otrzymały takie nagrody.

Reklama

– Naszym piłkarzom wspaniale kibicowali rodzice, którym za liczne przybycie i zaangażowanie bardzo dziękujemy. Już dzisiaj mogę powiedzieć: do zobaczenia w kolejnej edycji naszej ligi – podsumował H. Łaskarzewski.


fot.zbiory własne
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama