Reklama

Marek Kisielewicz zasłużony dla rolnictwa

18/07/2018 16:00

Marek Kisielewicz, pochodzący ze Świętego radny powiatu jarosławskiego, otrzymał odznakę resortową „Zasłużony dla Rolnictwa”. Radnego tym szczególnym odznaczeniem w imieniu ministra rolnictwa i rozwoju wsi udekorowała wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.

Na uroczystym spotkaniu, które odbyło się pod koniec czerwca w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim[paywall] wręczono Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski (przyznany pośmiertnie za bohaterską postawę i niezwykłą odwagę wykazaną w ratowaniu życia Żydom podczas II wojny światowej oraz za wybitne zasługi w obronie godności, człowieczeństwa i praw ludzkich), Krzyże Zasługi oraz Medale za Długoletnią Służbę. Przy tej okazji wręczono także odznaczenia „Zasłużony dla Rolnictwa” przyznane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W sumie odznaczono kilkanaście osób z całego regionu. W tym szczególnym gronie znalazł się także pochodzący z Sośnicy radny powiatu jarosławskiego Marek Kisielewicz.
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2018-07-18 16:24:52

    Ze Świętego :) Marek Kisielewicz jest ze Świętego...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-18 18:10:29

    A czym On tak się zasłużył dla rolnictwa..??? To są już jaja....to się nie mieści w głowie co ten PIS wyrabia..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    KazikzdołuMuniny - niezalogowany 2018-07-18 18:45:04

    zasłużonym to jest Mnietek "arbuz" minister z Ostrowa

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama