Marek Kisielewicz, pochodzący ze Świętego radny powiatu jarosławskiego, otrzymał odznakę resortową „Zasłużony dla Rolnictwa”. Radnego tym szczególnym odznaczeniem w imieniu ministra rolnictwa i rozwoju wsi udekorowała wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.
Na uroczystym spotkaniu, które odbyło się pod koniec czerwca w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim[paywall] wręczono Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski (przyznany pośmiertnie za bohaterską postawę i niezwykłą odwagę wykazaną w ratowaniu życia Żydom podczas II wojny światowej oraz za wybitne zasługi w obronie godności, człowieczeństwa i praw ludzkich), Krzyże Zasługi oraz Medale za Długoletnią Służbę. Przy tej okazji wręczono także odznaczenia „Zasłużony dla Rolnictwa” przyznane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W sumie odznaczono kilkanaście osób z całego regionu. W tym szczególnym gronie znalazł się także pochodzący z Sośnicy radny powiatu jarosławskiego Marek Kisielewicz.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ze Świętego :) Marek Kisielewicz jest ze Świętego...
A czym On tak się zasłużył dla rolnictwa..??? To są już jaja....to się nie mieści w głowie co ten PIS wyrabia..
zasłużonym to jest Mnietek "arbuz" minister z Ostrowa
Hahaha, gospodarz z niego taki jak ze mnie top model. We wsi ciagle cywilizacja Azteków , jedyne co robi to trawę każe kosic na boisku. Nic nowego zero modernizacji, drogi tragiczne a plac zabaw w opłakanym stanie. Gdyby jego wnuczka się tu bawiła to bylo by inaczej. Teraz juz całkiem spocznie na laurach.
jaki usmiech pani wojewody podhalicz prosto z holilud
Ze Świętego :) Marek Kisielewicz jest ze Świętego...
A czym On tak się zasłużył dla rolnictwa..??? To są już jaja....to się nie mieści w głowie co ten PIS wyrabia..
zasłużonym to jest Mnietek "arbuz" minister z Ostrowa