Reklama

Mariacka w Przemyślu: Nawierzchnia z miesiąca na miesiąc coraz gorsza

13/02/2023 07:48

– O potrzebie remontu ulicy Mariackiej w Przemyślu mówi się od dawna. To łącznik pomiędzy drogami o dużym natężeniu ruchu, bardzo intensywnie eksploatowany przez pojazdy. A przejazd nim jest z miesiąca na miesiąc coraz bardziej uciążliwy przez coraz liczniejsze fałdy i nierówności w nawierzchni.

– Może w końcu należałoby wrócić do tego tematu i obiecywany mieszkańcom remont przeprowadzić, bo niedługo dojdzie do tego, że któryś z kierowców uszkodzi tam zawieszenie. Jeździ się po tych garbach koszmarnie. Zdaje się, że zmotoryzowanym powoli zaczyna być już wszystko jedno, czy utrzymana zostanie w tym miejscu koncepcja nawierzchni z istniejącej kostki brukowej, czy też wylany zostanie tu równy asfaltowy dywanik – podsumowuje mieszkaniec miasta.


mieszkaniec Przemyśla
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2023-02-16 12:51:39

    Już po ok. 2 latach po ostatnim generalnym remoncie tej ulicy występowały duże nierówności, pofałdowane fragmenty bruku. nadzór nad tą inwestycją sprawował Zarząd Dróg Miejskich w osobie pana Cieleckiego.  Za taki fatalny  nadzór nad inwestycją osoba ta nie gwarantuje, że tym razem będzie lepiej. Ten pan już dawno powinien zostać zwolniony z zajmowanego stanowiska za wiele partactw, które miały i maja miejsce; nie gwarantuje należytego nadzoru nad  inwestycjami w mieście.  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama