– O potrzebie remontu ulicy Mariackiej w Przemyślu mówi się od dawna. To łącznik pomiędzy drogami o dużym natężeniu ruchu, bardzo intensywnie eksploatowany przez pojazdy. A przejazd nim jest z miesiąca na miesiąc coraz bardziej uciążliwy przez coraz liczniejsze fałdy i nierówności w nawierzchni.
– Może w końcu należałoby wrócić do tego tematu i obiecywany mieszkańcom remont przeprowadzić, bo niedługo dojdzie do tego, że któryś z kierowców uszkodzi tam zawieszenie. Jeździ się po tych garbach koszmarnie. Zdaje się, że zmotoryzowanym powoli zaczyna być już wszystko jedno, czy utrzymana zostanie w tym miejscu koncepcja nawierzchni z istniejącej kostki brukowej, czy też wylany zostanie tu równy asfaltowy dywanik – podsumowuje mieszkaniec miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Już po ok. 2 latach po ostatnim generalnym remoncie tej ulicy występowały duże nierówności, pofałdowane fragmenty bruku. nadzór nad tą inwestycją sprawował Zarząd Dróg Miejskich w osobie pana Cieleckiego. Za taki fatalny nadzór nad inwestycją osoba ta nie gwarantuje, że tym razem będzie lepiej. Ten pan już dawno powinien zostać zwolniony z zajmowanego stanowiska za wiele partactw, które miały i maja miejsce; nie gwarantuje należytego nadzoru nad inwestycjami w mieście.
Już po ok. 2 latach po ostatnim generalnym remoncie tej ulicy występowały duże nierówności, pofałdowane fragmenty bruku. nadzór nad tą inwestycją sprawował Zarząd Dróg Miejskich w osobie pana Cieleckiego. Za taki fatalny nadzór nad inwestycją osoba ta nie gwarantuje, że tym razem będzie lepiej. Ten pan już dawno powinien zostać zwolniony z zajmowanego stanowiska za wiele partactw, które miały i maja miejsce; nie gwarantuje należytego nadzoru nad inwestycjami w mieście.