Reklama

MCS Daniel Gimbaskets 2 drugi w Karpatia Cup 2015

W zakończonym dzisiaj (6 września br.) w przemyskiej hali POSiR międzynarodowym turnieju pod nazwą Karpatia Cup 2015 puchar za zwycięstwo w imprezie odebrała ekipa AZS UMCS Lublin. Tuż za nią uplasowała się drużyna MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl.

Ekipa z Lublina to jeden z faworytów rozpoczynających się za ponad miesiąc II-ligowych zmagań. Bardzo solidnie wzmocniona, choć do Przemyśla przyjechała w ledwie 8-osobowym składzie. To wystarczyło jednak, aby wygrać wszystkie trzy mecze. W dwóch z nich triumfowali ledwie punktem. Podopieczni Macieja Milana przegrali z nimi 64:65 (12:14, 14:23, 9:22, 29:6). W spotkaniu z Akademikiem Preszov ze Słowacji przemyślanie zwyciężyli 87:70 (24:14, 25:27, 18:19, 20:10), zaś w dzisiejszym, decydującym o drugim miejscu w turnieju meczu pokonali Stal Stalową Wolę 70:59 (18:18, 16:13, 20:17, 16:11). Najwięcej punktów dla MCS Daniel Gimbaskets 2 w całym turnieju zdobyli: Artur Mikołajko 46 (9, 15, 22), Tomasz Krzywdziński 41 (19, 16, 6) oraz Grzegorz Płocica 36 (10, 10, 16).
Więcej w środowym, papierowym wydaniu naszego tygodnika.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama