W zakończonym dzisiaj (6 września br.) w przemyskiej hali POSiR międzynarodowym turnieju pod nazwą Karpatia Cup 2015 puchar za zwycięstwo w imprezie odebrała ekipa AZS UMCS Lublin. Tuż za nią uplasowała się drużyna MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl.
Ekipa z Lublina to jeden z faworytów rozpoczynających się za ponad miesiąc II-ligowych zmagań. Bardzo solidnie wzmocniona, choć do Przemyśla przyjechała w ledwie 8-osobowym składzie. To wystarczyło jednak, aby wygrać wszystkie trzy mecze. W dwóch z nich triumfowali ledwie punktem. Podopieczni Macieja Milana przegrali z nimi 64:65 (12:14, 14:23, 9:22, 29:6). W spotkaniu z Akademikiem Preszov ze Słowacji przemyślanie zwyciężyli 87:70 (24:14, 25:27, 18:19, 20:10), zaś w dzisiejszym, decydującym o drugim miejscu w turnieju meczu pokonali Stal Stalową Wolę 70:59 (18:18, 16:13, 20:17, 16:11). Najwięcej punktów dla MCS Daniel Gimbaskets 2 w całym turnieju zdobyli: Artur Mikołajko 46 (9, 15, 22), Tomasz Krzywdziński 41 (19, 16, 6) oraz Grzegorz Płocica 36 (10, 10, 16).
Więcej w środowym, papierowym wydaniu naszego tygodnika.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze