W niedzielę, 23 listopada, w hali sportowej im. Tadeusza Ruta w Przeworsku odbędzie się „Mecz o życie”. Pod tą nazwą kryją się rozgrywki mające na celu zachętę do profilaktyki a organizuje je Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku we współpracy z tamtejszym Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.
„Mecz o życie, zrób badania zanim zabrzmi gwizdek” rozpocznie się punktualnie o g. 16. W programie m.in. bezpłatne konsultacje z lekarzami urologami, pomiar ciśnienia tętniczego i oznaczenie poziomu glukozy we krwi, nauka samobadania, a także zdrowy poczęstunek, stoiska medyczne i edukacyjne oraz loteria z nagrodami – będzie można wygrać pakiet badań profilaktycznych. Zachęcamy do uczestniczenia w wydarzeniu a przede wszystkim – do profilaktyki i dbania o swoje zdrowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze