Gminne Święto śportu gminy Przeworsk odbędzie się3 lipca w Urzejowicach.
Impreza rusza o g. 15 na stadionie w Urzejowicach.
Tego dnia nastąpi uroczyste otwarcie nowo wybudowanego obiektu, z którego będą korzystać zawodnicy Promyka.
Zostanie także rozegrany mecz LKS Promyk Urzejowice – reprezentacja LKS-ów Gminy Przeworsk. Nie zabraknie uciech dla najmłodszych.
Nasza redakcja objęła patronat medialny nad wydarzeniem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze