Reklama

Mgiełka wody dla ochłody

01/07/2016 12:06

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji stanęło na wysokości zadania i jeszcze nim nadeszła fala tropikalnych upałów, zainstalowało na Rynku urządzenie wytwarzające wodną mgłę.

Korzystają z niej głównie dzieciaki, dla których mokra koszula nie jest problemem, ale również dorośli, przechodząc przez Rynek, wchodzą na moment pod schładzającą bramkę. Nowość się przyjęła i już słychać głosy, że takie bramki powinny być ustawione na placu Na Bramie, a najlepiej na każdej ulicy. No cóż, może w przyszłym roku?


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    val - niezalogowany 2016-07-01 14:59:59

    cena wody poszła w górę więc teraz można chlapać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    obserwatorka - niezalogowany 2016-07-01 20:17:55

    W większych miastach lokalizacje takich wodnych bramek np. na rynkach to norma

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości