Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji stanęło na wysokości zadania i jeszcze nim nadeszła fala tropikalnych upałów, zainstalowało na Rynku urządzenie wytwarzające wodną mgłę.
Korzystają z niej głównie dzieciaki, dla których mokra koszula nie jest problemem, ale również dorośli, przechodząc przez Rynek, wchodzą na moment pod schładzającą bramkę. Nowość się przyjęła i już słychać głosy, że takie bramki powinny być ustawione na placu Na Bramie, a najlepiej na każdej ulicy. No cóż, może w przyszłym roku?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
cena wody poszła w górę więc teraz można chlapać
W większych miastach lokalizacje takich wodnych bramek np. na rynkach to norma