Międzynarodowy Dzień Rodziny przypada 15 maja. Nieco później, bo w sobotę, 27 maja, w Michałówce świętowano nie tylko z tej okazji. Imprezę dla mam, tatusiów i dzieci połączono z otwarciem nowego kompleksu sportowego. Dopisała i pogoda, i frekwencja.
Tuż po tym, jak ks. Mieczysław Stopa – proboszcz parafii pw. św. Michała Archanioła w Michałówce – poświęcił nowy obiekt sportowy, dokonano przecięcia wstęgi i oficjalnego otwarcia.
Zaproszeni goście, wśród których można było ujrzeć m.in. członka zarządu województwa Annę Huk, radnego powiatowego Marka Sobolewskiego, wójta gminy Radymno Bogdana Szylara czy radnych gminych, nie szczędzili słów gratulacji i podziwu. Otwarciu orlika nie mogły nie towarzyszyć popisy piłkarskie.
Każdy, kto podjął sportowe wyzwanie, polegające na pokonaniu bramkarza, mógł liczyć na pamiątkowy medal.

fot.UG Radymno
: Na uczestników spotkania czekały dmuchańce, kule do gry w buble soccer, okazały tort i mnóstwo pyszności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze