Reklama

Miejskie rabatki mogą nie przetrwać lata

21/06/2016 07:19

– Co roku latem oko mieszkańców cieszą ukwiecone rabaty miejskie. Ładne, niestety nietrwałe. Prawdopodobnie przez zbyt skąpe podlewanie niektóre z nich szybko usychają, powodując konieczność nasadzania nowych kwiatów. Niedawno byłem świadkiem, jak przy ulicy Jagiellońskiej i Sportowej jeden z pracowników podlewał rabaty konewką, w której było 20 – 30 litrów wody.

Moim zdaniem w okresie, kiedy jest naprawdę ciepło i bezdeszczowo, lepiej byłoby wieczorem przejechać się po mieście beczkowozem, który umożliwiłby solidne podlanie roślin i trawników. Koszty nowych nasadzeń i tak pewnie przewyższają te wynikające z intensywniejszego podlewania – zauważa mieszkaniec.
Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    rysik47 - niezalogowany 2016-06-25 08:41:30

    nie tylko kwiatkom brakuje wody,-brakuje wody również w studniach miejskich do tej pory ogólnie dostępnych.Brakuje informacji,że przez okres upałów będą nieczynne a kto się chce chłodzić niech kupi sobie loda.W całym kraju w czasie upałów umożliwia się dostęp do punktów czerpalnych,uruchamia nowe a w Przemyślu INACZEJ.Czy musi być inaczej?Mówią ludzie,że to tylko do pierwszego lipca,dnia podwyżki opłat przez miasto za zużycie wody.....i ścieków-dlaczego ścieków?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama