W sobotę, 7 września, w Leżachowie odbędzie się święto plonów gminy Sieniawa.
Rozpocznie się mszą św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego o g. 14. Po niej korowód przemaszeruje na plac przy remizo-świetlicy. W programie m.in. występ wokalny Anity Czopik, zabawa z zespołem Cantina, degustacja lokalnych przysmaków przygotowanych przez lokalne koła gospodyń, dmuchańce, piana party, pokaz sprzętu OSP i wiele innych.
Zapraszamy do Leżachowa!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze