Od 7 do 13 lipca br. w Teramo we Włoszech trwał Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej 52. Interamnia World Cup, będący jednocześnie Memoriałem Giorgio Bianchiego. Do rywalizacji z zespołami z całego świata przystąpiły dwie młode (16- i 14-latki) JKS Sanu Jarosław.
W turnieju Interamnia World Cup uczestniczyły drużyny z całego świata, od Ameryki Południowej przez Azję, Afrykę, Amerykę Północną po oczywiście Europę. Jak już wspomnieliśmy, drużyna dziewcząt JKS San Jarosław prowadzona przez duet trenerek Marzanna Ulma i Galyna Kowalenko rywalizowała w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2011 oraz 2009 i młodsze.
Drużyna z rocznik 2011, czyli 14-latki, w spotkaniach grupowych, w których rywalizowały z ośmioma różnymi ekipami, odniosły cztery zwycięstwa, dwa mecze zremisowała oraz poniosła dwie porażki. To dało 10 punktów i 5. miejsce w grupie. Natomiast drużyna z rocznika 2009, czyli 16-latki, wygrały dwukrotnie, ponosząc pięć porażek i zajęły w grupie 6. miejsce.
Zespół 16-latek (rocznik 2009) występował w składzie: Kaja Świętoniowska, Maja Aab, Wiktoria Kiwacka, Julia Potoczny, Julia Chycińska, Kinga Dietrich, Wiktoria Saramak, Wiktoria Leśniak, Patrycja Szul, Pola Szczerek i Emilia Duda. Natomiast drużyna 14-latek (rocznik 2011) zaprezentował się w Teramo w zestawieniu: Gabriela Knara, Julia Ciborowska, Emilia Ścibisz, Nikola Rząsa, Amelia Czerniak, Julia Kułaj-Niemczyk, Zofia Mossoczy, Milena Kulikowska, Julia Zagrobelna, Nikola Mierzwa, Julia Sanakiewicz, Martyna Knara, Oliwia Karpierz, Maja Mazepa, Laura Marcinkiewicz, Natalia Kazak, Melania Kułaj-Niemczyk i Lena Malina.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze