- Wracając wieczorami z pracy, coraz częściej zauważam, że przepis odnośnie odblasków nie jest ignorowany. Najwidoczniej ludzie zrozumieli, że to wszystko dla ich dobra i nawet w terenie zabudowanym noszą elementy odblaskowe. To, co kiedyś uważano za niemodne i śmieszne, na przykład kamizelki odblaskowe, jest teraz częścią wieczornej garderoby. Muszę przyznać, że mnie, kierowcy, bardzo ułatwia to poruszanie się po drogach wieczorami i wczesnym rankiem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze