Oj działo się, działo w sobotę, 30 kwietnia, na stadionie Czuwaju, kiedy na płycie boiska mecz piłki nożnej rozgrywały „mamuśki” z czterech drużyn.
Mecz był jednym z punktów programu sobotniego „Pikniku rodzinnego”, którego organizatorami byli: Zarząd Osiedla nr 9 przy ulicy Krasińskiego oraz uczniowski klub sportowy „Orlik Przemyśl”. Mecz piłki nożnej pań, nazwanych żartobliwie „mamuśkami”, okazał się gwoździem programu i wzbudził największe emocje, a najgłośniej kibicowały dzieci zawodniczek.

fot.Jacek Szwic
Panowie próbowali swoich sił w przeciąganiu liny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze