Reklama

Moja mama piłkę kopie

05/05/2016 15:03

Oj działo się, działo w sobotę, 30 kwietnia, na stadionie Czuwaju, kiedy na płycie boiska mecz piłki nożnej rozgrywały „mamuśki” z czterech drużyn.

Mecz był jednym z punktów programu sobotniego „Pikniku rodzinnego”, którego organizatorami byli: Zarząd Osiedla nr 9 przy ulicy Krasińskiego oraz uczniowski klub sportowy „Orlik Przemyśl”. Mecz piłki nożnej pań, nazwanych żartobliwie „mamuśkami”, okazał się gwoździem programu i wzbudził największe emocje, a najgłośniej kibicowały dzieci zawodniczek.


fot.Jacek Szwic


fot.Jacek Szwic
Panowie próbowali swoich sił w przeciąganiu liny.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości