Przemyskie spotkanie „Moto-Retro” było jedną z atrakcji „Nocy Muzeów”, 14 bm. Na zwiedzających czekały stare, ale zadbane i pełne uroku samochody oraz motocykle, które tylko od czasu do czasu można zobaczyć na drogach.
W sobotnie, późne popołudnie na parking obok Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej przyjechało 15 samochodów i 10 jednośladów. Właśnie ta placówka wspólnie z redakcją tygodnika Życie Podkarpackie, organizując ich zlot, postanowiłay nieco urozmaicić „Noc Muzeów” – zyskującą coraz większość popularność akcję, której kolejna edycja w miniony weekend odbyła się w większości miast Polski. Charakterystycznym znakiem niemal wszystkich pojazdów zaprezentowanych podczas „Moto-Retro” były żółte tablice rejestracyjne, co świadczyło o tym, że mają one przynajmniej 25, 30 lat, albo są unikatowe.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze