Reklama

Na nieoświetlonym przejściu może dojść do tragedii

09/01/2016 10:28

– Przy ulicy Węgierskiej, na wysokości dawnego browaru, znajduje się przejście dla pieszych, z którego korzysta wiele osób. Wieczorami bywa niestety nieoświetlone, bo stojąca przy nim lampa uliczna często się nie świeci. Dotychczasowe interwencje w tej sprawie nie przyniosły spodziewanego rezultatu. Do wyobraźni tych, którzy odpowiadają w mieście za kwestie oświetlenia, najwyraźniej nie przemawia stwierdzenie, że może w tym miejscu dojść do wielkiego nieszczęścia. Można mu zapobiec, ale potrzebne są pilne działania.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości