Reklama

Na Podkarpaciu bijemy rekordy długowieczności. Pani Augusta jest tego najlepszym przykładem [ZDJĘCIA]

Wzmianki o urodzinach kolejnych stulatków z regionu to w zasadzie stały element naszego tygodnika. Ale 103. urodziny to już prawdziwy ewenement. Takie właśnie święto obchodziła 7 kwietnia pani Augusta Kopko.

Jubileuszowa uroczystość odbyła się w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Przemyślu, gdzie od 7 lat przebywa 103-latka pochodząca z terenu gminy Bircza. Wyjątkowa atmosfera święta, wspaniała oprawa i energia głównej bohaterki wydarzenia udzieliły się wszystkim zebranym. Wśród gości nie zabrakło: zastępcy prezydenta miasta Krzysztofa Majchera, burmistrz miasta i gminy Bircza Anny Szymaszek, starosty powiatu przemyskiego Bożeny Ryczan i pracownika socjalnego z gminy Bircza Anny Gajewskiej. Naturalnie była też obecna dyrektor Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Magdalena Andrzejak wraz z pracownikami jednostki.

Zacny jubileusz uczczono urodzinowym tortem, który rozdzielono wśród zebranych. Pani Augusta tryskała tego dnia energią i promieniała radością. Mimo słusznego wieku nadal cieszy się dobrą kondycją, co tylko potwierdza tezę, że region Podkarpacia sprzyja długiemu życiu. Wydarzenie, na którym nie brakowało wzruszających momentów i pięknych wspomnień, uświetniła swoim występem Lwowska Kapela Podwórkowa Ta Joj, dbając o dobry nastrój uczestników święta. Jako redakcja dołączamy się do życzeń dla pani Augusty. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/04/2025 14:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama