20/04/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Jubileuszowa uroczystość w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Przemyślu – 103. urodziny pani Augusty z Birczy. Wspaniała oprawa i energia jubilatki, w towarzystwie zastępcy prezydenta, burmistrz Anny Szymaszek, starosty Bożeny Ryczan i innych gości. Pani Augusta pełna energii i radości przy urodzinowym torcie. Wydarzenie uświetniła Lwowska Kapela Podwórkowa Ta Joj, zapewniając wzruszające chwile. Emocjonująca gala, w której dołączamy do życzeń dla jubilatki.
FOT. T. Trojnar
FOT. T. Trojnar
Wydarzenie uświetniła Lwowska Kapela Podwórkowa Ta Joj./ FOT. T. Trojnar
FOT. T. Trojnar