Reklama

Na pomoc mieszkańcom

Gmina Pawłosiów dba o osoby niepracujące, korzystające ze wsparcia pomocy społecznej, bezdomne, niepełnosprawne i długotrwale chorujące.

Zaprosiła ich do udziału w projekcie aktywizującym społecznie i zawodowo mieszkańców zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym. Projekt ma poprawić ich zdolność do[paywall] zatrudnienia do końca bieżącego roku.

Obejmuje szkolenia zawodowe, kursy obsługi komputera, warsztaty aktywnego poszukiwania pracy oraz konsultacje z doradcą zawodowym.

Jak poinformowała Iwona Pajda, kierownik GOPS w Pawłosiowie, rekrutacja trwała do 11 marca i udało się w jej wyniku zebrać kilkunastu chętnych.

Projekt współfinansuje Europejski Fundusz Społeczny w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. 


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama