Gmina Pawłosiów dba o osoby niepracujące, korzystające ze wsparcia pomocy społecznej, bezdomne, niepełnosprawne i długotrwale chorujące.
Zaprosiła ich do udziału w projekcie aktywizującym społecznie i zawodowo mieszkańców zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym. Projekt ma poprawić ich zdolność do[paywall] zatrudnienia do końca bieżącego roku.
Obejmuje szkolenia zawodowe, kursy obsługi komputera, warsztaty aktywnego poszukiwania pracy oraz konsultacje z doradcą zawodowym.
Jak poinformowała Iwona Pajda, kierownik GOPS w Pawłosiowie, rekrutacja trwała do 11 marca i udało się w jej wyniku zebrać kilkunastu chętnych.
Projekt współfinansuje Europejski Fundusz Społeczny w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze