Rowerzysta zobaczywszy radiowóz policyjny, zeskoczył z roweru do przydrożnego rowu. Położył się na brzuchu, aby ukryć się przed funkcjonariuszami. Zaskoczeni nietypowym zachowaniem, podeszli bliżej, by sprawdzić, co się stało.
Wracający z interwencji funkcjonariusze z komisariatu w Brzozowie zwrócili uwagę,na niecodzienne zachowanie rowerzysty, który na ich widok położył się w rowie. Zaniepokojeni policjanci sprawdzili, czy nic złego mu się nie stało. Po skontrolowaniu mężczyzny okazało się, że 32-latek ma ponad 2 promile alkoholu. Ukrywając się w rowie, chciał uniknąć kontroli policyjnej, a okazało się, że sam ją sprowokował.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze