Reklama

Na widok radiowozu ukrył się w rowie

18/02/2016 18:30

Rowerzysta zobaczywszy radiowóz policyjny, zeskoczył z roweru do przydrożnego rowu. Położył się na brzuchu, aby ukryć się przed funkcjonariuszami. Zaskoczeni nietypowym zachowaniem, podeszli bliżej, by sprawdzić, co się stało.

Wracający z interwencji funkcjonariusze z komisariatu w Brzozowie zwrócili uwagę,na niecodzienne zachowanie rowerzysty, który na ich widok położył się w rowie. Zaniepokojeni policjanci sprawdzili, czy nic złego mu się nie stało. Po skontrolowaniu mężczyzny okazało się, że 32-latek ma ponad 2 promile alkoholu. Ukrywając się w rowie, chciał uniknąć kontroli policyjnej, a okazało się, że sam ją sprowokował. 


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama