Przemyskiego beniaminka w nadchodzący weekend czeka nie lada wyzwanie. W ciągu trzech dni rozegrają trzy mistrzowskie, II-ligowe spotkania nad Bałtykiem.
Podopieczni Macieja Milana wyjechali nad morze już dzisiejszego (20 marca br.) ranka. Kilkunastogodzinna podróż pewnie da się we znaki, ale nie powinno być to przeszkodą, aby zaprezentować się jak najlepiej. Pierwszy z trzech pojedynków przemyślanie rozegrają w sobotę, 21 marca br. W samo południe (g. 12) zmierzą się w Gdańsku w zaległym meczy z tamtejszą AZS Politechniką. W niedzielę, 22 marca br., przeniosą się do Sopotu, aby rywalizować z zespołem Trefla II. Początek meczu o g. 18. Wreszcie w poniedziałek, 23 marca br., o g. 15.30, zagrają w Gdyni z rezerwami ekstraligowego Asseco. Życzymy powodzenia!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze