Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Sekretarz Stanu Michał Dworczyk 7 maja odwiedzi Podkarpacie.
Do południa w Pawłosiowie weźmie udział w uroczystym otwarciu jednej z największych strzelnic na Podkarpaciu. Po południu odwiedzi DPS w Krowicy Lasowej współfinansowany z budżetu państwa oraz weźmie udział w pielgrzymce samorządów województwa podkarpackiego.
7 maja o godz. 19 minister spotka się z samorządowcami i mieszkańcami Lubaczowa. W hali sportowej MOSiR w Lubaczowie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Spokojnie to tylko niedopatrzenie.http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/570657,mateusz-morawiecki-michal-dworczyk-kancelaria-premiera-nagrody-premie.html
Ciekawe czy zabierze głos w sprawie przeniesienia istniejącej w centrum miasta strzelnicy przy ul, Słowackiego ??! która zakłóca spokój okolicznym mieszkańcom ??? (w otoczeniu strzelnicy są: bloki mieszkalne ,przedszkole , domy jednorodzinne ! ) Jak to jest możliwe , że władze miasta nie dostrzegają tego problemu ....?????
PRZENIE STRZELNICĘ z ul.Słowackiego poza miasto !!!!!!!!!! Tu mieszkają ludzie , nie zwierzęta ...!!!!!!!!!!!!!!!!
Spokojnie to tylko niedopatrzenie.http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/570657,mateusz-morawiecki-michal-dworczyk-kancelaria-premiera-nagrody-premie.html
Ciekawe czy zabierze głos w sprawie przeniesienia istniejącej w centrum miasta strzelnicy przy ul, Słowackiego ??! która zakłóca spokój okolicznym mieszkańcom ??? (w otoczeniu strzelnicy są: bloki mieszkalne ,przedszkole , domy jednorodzinne ! ) Jak to jest możliwe , że władze miasta nie dostrzegają tego problemu ....?????