Reklama

Najlepsi graficy wyłonieni

16/05/2016 17:00

Zakończyła się II edycja Międzynarodowego Konkursu Fotografii i Projektowania Graficznego, którego organizatorem był Instytut Sztuk Projektowych Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejską wraz z I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego.

Na konkurs wpłynęły prace z Polski, Ukrainy i Słowacji. W dziedzinie projektowania i grafiki komputerowej I miejsce zajęła Edyta Kurc, przed[paywall] Jakubem Rybczyńskim i Kacprem Górką. W dziedzinie animacji jury I miejsce przyznało Dawidowi Kierepce, II Pawłowi Wróblowi, III Sylwii Kazimierz. W dziedzinie fotografii cyfrowej I miejsce zajęła Klementina Knezlová, II Martina Zimová, a III Silvia Balážová.
Laureaci reprezentują następujące szkoły: Súkromná stredná umelecká škola animovanej tvorby w Bratysławie, Stredná umelecká škola w Preszowie, Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu oraz Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu.

Wręczenie nagród odbyło się 13 maja podczas Dnia Nauki PWSW w Przemyślu. Sponsorami były firmy: Infores Przemyśl i Order of Code oraz PWSW.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Grafik - niezalogowany 2016-05-16 19:10:41

    Brawa dla zwycięzców! Widziałem ich prace, są niesamowite. W szczególności animacje.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama