Zakończyła się II edycja Międzynarodowego Konkursu Fotografii i Projektowania Graficznego, którego organizatorem był Instytut Sztuk Projektowych Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejską wraz z I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego.
Na konkurs wpłynęły prace z Polski, Ukrainy i Słowacji. W dziedzinie projektowania i grafiki komputerowej I miejsce zajęła Edyta Kurc, przed[paywall] Jakubem Rybczyńskim i Kacprem Górką. W dziedzinie animacji jury I miejsce przyznało Dawidowi Kierepce, II Pawłowi Wróblowi, III Sylwii Kazimierz. W dziedzinie fotografii cyfrowej I miejsce zajęła Klementina Knezlová, II Martina Zimová, a III Silvia Balážová.
Laureaci reprezentują następujące szkoły: Súkromná stredná umelecká škola animovanej tvorby w Bratysławie, Stredná umelecká škola w Preszowie, Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu oraz Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawa dla zwycięzców! Widziałem ich prace, są niesamowite. W szczególności animacje.
Brawa dla zwycięzców! Widziałem ich prace, są niesamowite. W szczególności animacje.