Reklama

Najlepszy policjant Podkarpacia pochodzi z Rzeszowa. Przemyślanin jest trzeci

24/05/2015 14:00

Młodszy aspirant Grzegorz Polak z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie zyskał tytuł Najlepszego Policjanta Ruchu Drogowego 2015.

Wojewódzki finał tego ogólnopolskiego konkursu trwał dwa dni. Rywalizowało 21 policjantów i 1 policjantka z 22 jednostek policji. Zmierzyli się w pięciu konkurencjach.
Najlepszy okazał się młodszy aspirant Grzegorz Polak z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie . Drugie miejsce zajął aspirant Radosław Urban z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, a trzecie – aspirant Jakub Bosak reprezentujący Komendę Miejską Policji w Przemyślu.
 W finale krajowym konkursu Podkarpacie będą reprezentować Grzegorz Polak i Radosław Urban.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości