Dziewczęca reprezentacja Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu awansowała do finału wojewódzkiego Licealiady w unihokeju. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to największe osiągnięcie w historii szkolnego unihokeja w powiecie jarosławskim. Nigdy wcześniej żadna szkolna reprezentacja nie awansowała do finału wojewódzkiego w tej dyscyplinie sportu.
Zawody półfinałowe z udziałem sześciu zespołów odbyły się w sali sportowej Zespołu Szkół w Kamieniu. W eliminacjach ekipy zostały podzielone na dwie trzyzespołowe grupy. Dwie najlepsze awansowały do półfinału. Dziewczęta z Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu, przygotowane do zawodów przez nauczyciela wf Marcina Jaworskiego, swoją grupę wygrały, w półfinale uporały się z I LO w Przemyślu, by w wielkim finale ulec po zaciętej walce reprezentacji III LO w Rzeszowie. Rzeszowianki i jarosławianki awansowały do finału wojewódzkiego. Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. III LO Rzeszów, 2. Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu, 3. I LO Przemyśl, 4. ZS Kamień, 5. II LO Przemyśl, 6. LO Dynów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze