60 proc. dróg asfaltowych w mieście jest w stanie złym lub niezadowalającym. Ponad 50 proc. dróg betonowych i ponad 60 proc. dróg tłuczniowych jest w równie kiepskiej kondycji. Mimo rosnących nakładów i całkiem pokaźnej liczby inwestycji znaczącej poprawy jakości dróg w mieście brak.
Tak przynajmniej wynika z opublikowanego ostatnio raportu o stanie dróg miejskich. Według przyjętej klasyfikacji 32 proc. dróg o nawierzchni bitumicznej, stanowiących 71 proc. dróg należących do miasta, jest w stanie niezadowalającym, a 28 w stanie złym[paywall].
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Burmistrz woli koncerty zamiast nowe drogi Kto go wybrał ?
Co ma burmistrz do drog? a wybrali go bo jest najlepszy
A co było robione przez 16 lat rzadzenia PIS???? gdzie przez większość czasu miała większość w radzie??? Przypomnieć Ci o ZABLOKOWANIU PRZEZ NIERADNYCH modernizacji kraszewskiego mimo dotacji z UE????
Nie interesuje mnie co było tylko co jest teraz, burmistrz Paluch ma pełne pole do popisu i dlaczego nie działa w tej sprawie ??
Ale w czym jest najlepszy skoro nie potrafi zarządzić remontem dróg ?
To może niech cie zainteresuje bo 80% roz banych dróg nie naprawi się w 6 miesięcy takim samym budżetem jaki jest rok w rok przeznaczony na drogi. Rozumiem że ty odpicujesz dom/ mieszkanie mając ograniczony budżet w wysokosci 5 tyś na remont.
to spróbuj odpicować ruinę mając do dyspozycji 5 tysięcy dobra
Burmistrz woli koncerty zamiast nowe drogi Kto go wybrał ?
Co ma burmistrz do drog? a wybrali go bo jest najlepszy
A co było robione przez 16 lat rzadzenia PIS???? gdzie przez większość czasu miała większość w radzie??? Przypomnieć Ci o ZABLOKOWANIU PRZEZ NIERADNYCH modernizacji kraszewskiego mimo dotacji z UE????