Reklama

Nasi III-ligowcy na remis

Dzisiejszego (18 kwietnia br.) popołudnia piłkarze III ligi (grupa IV) rozegrali... 18. kolejkę mistrzowskich spotkań. Była to zaległa, pierwsza wiosenna, kolejka, która ze względu na złe warunki atmosferyczne została przełożona z 10 – 11 marca br. Dwie nasz ekipy, występujące na tym szczeblu rozgrywkowym zdobyły po punkcie.

Wicelider tabeli, Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska gościła w Daleszycach, gdzie zmierzyła się z walczącym o utrzymanie się w III lidze Spartakusem. Podopiecznym Grzegorza Sitka, mimo posiadanej przewagi, nie udało się przełamać oporu rywala i musieli zadowolić się bezbramkowym remisem.

Drugi z naszych przedstawicieli – JKS 1909 Jarosław gościł na stadionie przy ulicy Bandurskiego ekipę Orląt Radzyń Podlaski. Dla zespołu Szymona Szydełki kolejne mecze bez pełnej puli mogą się okazać opłakane w skutkach. Niestety, i tym razem nie udało się jarosławianom zgarnąć pełnej puli. Zremisowali 1:1 (1:1), mimo że jako pierwsi trafili do siatki. Uczynił to w 7. min Bartłomiej Raba. Minimalnej przewagi nie udało się zbyt długo utrzymać, bo ledwie przez 20 minut. Goście wyrównali w 27. min i do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Reklama

Liderem tabeli pozostała Chełmianka Chełm.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama