Reklama

Nasi III-ligowy nadrabiają zaległości

Z powodu zagrożeń epidemicznych, pojawiających się systematycznie także w rozgrywkach piłkarskich, tak Texom Sokół Sieniawa, jak i Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska muszą w tygodniu nadrabiać zaległości.

Ekipa z Sieniawy gościła dzisiaj (18 listopada br.) na własnym boisku Orlęta Radzyń Podlaski. Bardzo chciała zrehabilitować się za pierwszą porażkę w sezonie, której doznała także u siebie, w meczu z Avią Świdnik. Zrehabilitowała się, ale po pojedynku pełnym dramaturgii i zwrotów sytuacji. To spotkanie pokazało również, iż w tej lidze na każdego trzeba uważać i do każdego podchodzić z szacunkiem. Znacznie niżej notowanym Orlętom należą się słowa uznania za wiarę i walkę do końca o korzystny wynik. Dzięki tej wygranej Texom Sokół wrócił na 2. miejsce w tabeli, a ma do rozegrania jeszcze jedno zaległe spotkanie z rezerwami Cracovii. Odbędzie się ono 25 listopada br.

Do Kraśnika natomiast udała się Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska. Zadania nie miała łatwego, bo Stal u siebie jest groźnym zespołem. I w pełni to ekipa z Lubelszczyzny potwierdziła. Drużyna Daniela Myśliwca w ostatniej chwili uratowała jeden punkt, a bramkę na wagę remisu w szóstej minucie doliczonego czasu gry zdobył Krystian Wrona.

Reklama

 

Stal K. – Wólczanka Stal Systems 1:1 (1:0), bramki: Cygan (42.) – Wrona (90.+6)

 

Texom Sokół – Orlęta 4:3 (1:1), bramki: Grasza (43.), Purcha (68.), Rycaj (79. – samobójcza), Kitliński (88.) – Filipowicz (32.), Kobiałka (65.), Syryjczyk (90.+5)


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama