Reklama

W niedzielę, 15 czerwca, na przemyskim Rynku już po raz 4. odbędzie się „Festiwal Natchnieni Bieszczadem IV Dzień Bieszczadzki – Przystanek Przemyśl”.

Impreza, która co roku odbywa się w plenerze, ma na celu m.in. zaprezentowanie oferty turystycznej miasta z wyeksponowaniem tematyki ekologicznej. W programie m.in.: koncerty  zespołów piosenki turystycznej, folkowej, prezentacja produktów regionalnych, rękodzieła artystycznego i smaków kuchni lokalnej. Nie zabraknie spływów kajakowych doliną Sanu, wycieczek z przewodnikiem, a także kina plenerowego. Zapraszamy na Rynek!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama