Reklama

Niczyja toyota. Pojazd porzucono na A4

24/05/2018 10:57

Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Medyce, w trakcie przejazdu autostradą A4 na jej poboczu, przy zjeździe w kierunku Jarosław – Pruchnik, zauważyli zaparkowany samochód osobowy marki toyota.

Miał włączone światła awaryjne, ale w pobliżu nie było kierowcy. W trakcie przeprowadzonych przez pograniczników oględzin okazało się, że zamki w drzwiach samochodu noszą ślady włamania. Wkrótce ustalono też, że toyota ma fałszywe „holenderskie blachy”, trzy dni wcześniej została skradziona w Andorze i jest poszukiwana na terenie całej UE. Jej szacunkowa wartość to ponad 110 tys. zł. Do porzuconego pojazdu nikt się nie przyznał i sprawą zajęła się policja.


fot.serwis BiOSG
J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pio - niezalogowany 2018-05-24 11:12:05

    Banderowskie złodzieje. To już nie pierwszy przypadek.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    oooko - niezalogowany 2018-05-24 14:30:21

    a ja myslalem ze to bezdomny jechał do Torunia ale widac po drodze sie rozmyslil

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2018-05-24 15:11:53

    Niech zgadnę,  Maciarenko ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama