Reklama

Nie tylko kodeksy i paragrafy...

W hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się 21 lutego br. II Turniej Prawników w halowej piłce nożnej.

Zawody przebiegły pod patronatem prezesa Sądu Okręgowego w Przemyślu, a współorganizatorami byli: Zrzeszenie Prawników Polskich oddział w Rzeszowie, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie, Okręgowa Izba Adwokacka w Rzeszowie, Rada Izby Komorniczej w Rzeszowie oraz Izba Notarialna w Rzeszowie. Była to kolejna edycja tego typu turniejów wpisujących się w cykl podobnych imprez sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez różne ośrodki prawnicze z terenu województw: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.

W przemyskim turnieju wzięło udział osiem drużyn z: Krakowa, Lublina, Mielca, Rzeszowa, Wodzisławia Śląskiego, Zamościa  i dwie drużyny z Przemyśla. Zwyciężyła drużyna Ipso Iure z Lublina, pokonując w zaciętym finale prawników z Przemyśla I 1:0. Trzecie i czwarte miejsca zajęły drużyny Wodzisławia Śląskiego i Krakowa.

Reklama

Po zakończeniu turnieju wręczono nagrody drużynowe i indywidualne. Najlepszym strzelcem okazał się Michał Różycki z Wodzisławia Śląskiego, najlepszym zawodnikiem został wybrany Paweł Maziarz z Lublina, zaś najlepszym bramkarzem Piotr Tomaszek z Przemyśla. Były także nagrody „cząstkowe” – najlepszym zawodnikiem sędzią został Krzysztof Gaca z Przemyśla, najlepszym zawodnikiem prokuratorem – Robert Parys z Krakowa, najlepszym zawodnikiem radcą prawnym – Maciej Bałasiński z Krakowa, najlepszym zawodnikiem adwokatem Winicjusz Wuwer z Wodzisławia Śląskiego zaś najlepszym zawodnikiem notariuszem – Bogumił Gazda z Przemyśla.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama