W hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się 21 lutego br. II Turniej Prawników w halowej piłce nożnej.
Zawody przebiegły pod patronatem prezesa Sądu Okręgowego w Przemyślu, a współorganizatorami byli: Zrzeszenie Prawników Polskich oddział w Rzeszowie, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie, Okręgowa Izba Adwokacka w Rzeszowie, Rada Izby Komorniczej w Rzeszowie oraz Izba Notarialna w Rzeszowie. Była to kolejna edycja tego typu turniejów wpisujących się w cykl podobnych imprez sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez różne ośrodki prawnicze z terenu województw: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.
W przemyskim turnieju wzięło udział osiem drużyn z: Krakowa, Lublina, Mielca, Rzeszowa, Wodzisławia Śląskiego, Zamościa i dwie drużyny z Przemyśla. Zwyciężyła drużyna Ipso Iure z Lublina, pokonując w zaciętym finale prawników z Przemyśla I 1:0. Trzecie i czwarte miejsca zajęły drużyny Wodzisławia Śląskiego i Krakowa.
Po zakończeniu turnieju wręczono nagrody drużynowe i indywidualne. Najlepszym strzelcem okazał się Michał Różycki z Wodzisławia Śląskiego, najlepszym zawodnikiem został wybrany Paweł Maziarz z Lublina, zaś najlepszym bramkarzem Piotr Tomaszek z Przemyśla. Były także nagrody „cząstkowe” – najlepszym zawodnikiem sędzią został Krzysztof Gaca z Przemyśla, najlepszym zawodnikiem prokuratorem – Robert Parys z Krakowa, najlepszym zawodnikiem radcą prawnym – Maciej Bałasiński z Krakowa, najlepszym zawodnikiem adwokatem Winicjusz Wuwer z Wodzisławia Śląskiego zaś najlepszym zawodnikiem notariuszem – Bogumił Gazda z Przemyśla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze