Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 12 bm., około godz. 15, w Nizinach w powiecie przemyskim.
– Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, na skrzyżowaniu kierujący samochodem volkswagenem golfem nie zastosował się do znaku STOP, w wyniku czego wjechał na skrzyżowanie, nie ustepując pierwszeństwa kierującemu osobowym fiatem bravo, jadącemu w kierunku Sośnicy, i uderzył w jego przód – opisuje przebieg zdarzenia sierż. szt. Marta Fac z KMP w Przemyślu.
Cztery osoby trafiły do szpitala; 36-letni kierujący volkswagenem i dwóch pasażerów – 7-letni chłopiec oraz 34-letnia kobieta, a także 44-letni kierujący fiatem. Okazało się, że 7-latek i kierujący fiatem nie doznali obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Policja pracuje nad wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.i pojedzie Ci taki młot Volkswagenem któremu z automatu powinni zabrać prawko, niech cymbał posiedzi przed przepisami ruchu drogowego a nie kierownicą . i tylko chłopu szkody narobił .
Może w końcu ktoś coś zrobi z tym skrzyzowaniem! Ile jeszcze musi byc wypadków żeby w końcu coś sie zmieniło tam?!
To nie skrzyżowanie jest winne.W całej gminie należy zrobić ponowny egzamin wszystkim kierowcom. I to taki solidny. Nie wie czegoś, robi błędy ortograficzne, nie potrafi się wysławiać itd. itp. - ciach - zabierać z dożywotnim zakazem kierowania. Coś wtedy pomoże.
i pojedzie Ci taki młot Volkswagenem któremu z automatu powinni zabrać prawko, niech cymbał posiedzi przed przepisami ruchu drogowego a nie kierownicą . i tylko chłopu szkody narobił .
Może w końcu ktoś coś zrobi z tym skrzyzowaniem! Ile jeszcze musi byc wypadków żeby w końcu coś sie zmieniło tam?!
To nie skrzyżowanie jest winne.W całej gminie należy zrobić ponowny egzamin wszystkim kierowcom. I to taki solidny. Nie wie czegoś, robi błędy ortograficzne, nie potrafi się wysławiać itd. itp. - ciach - zabierać z dożywotnim zakazem kierowania. Coś wtedy pomoże.