Reklama

Nie ustąpił pierwszeństwa. 4 osoby w szpitalu

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 12 bm., około godz. 15, w Nizinach w powiecie przemyskim.

– Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, na skrzyżowaniu kierujący samochodem volkswagenem golfem nie zastosował się do znaku STOP, w wyniku czego wjechał na skrzyżowanie, nie ustepując pierwszeństwa kierującemu osobowym fiatem bravo, jadącemu w kierunku Sośnicy, i uderzył w jego przód – opisuje przebieg zdarzenia sierż. szt. Marta Fac z KMP w Przemyślu.

Cztery osoby trafiły do szpitala; 36-letni kierujący volkswagenem i dwóch pasażerów – 7-letni chłopiec oraz 34-letnia kobieta, a także 44-letni kierujący fiatem. Okazało się, że 7-latek i kierujący fiatem nie doznali obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Reklama

Policja pracuje nad wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wąski - niezalogowany 2017-03-13 11:38:39

    i pojedzie Ci taki młot Volkswagenem któremu z automatu powinni zabrać prawko, niech cymbał posiedzi przed przepisami ruchu drogowego a nie kierownicą . i tylko chłopu szkody narobił . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    .hgk - niezalogowany 2017-03-13 12:13:21

    Może w końcu ktoś coś zrobi z tym skrzyzowaniem! Ile jeszcze musi byc wypadków żeby w końcu coś sie zmieniło tam?! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hrycajko - niezalogowany 2017-03-13 12:55:52

    To nie skrzyżowanie jest winne.W całej gminie należy zrobić ponowny egzamin wszystkim kierowcom. I to taki solidny. Nie wie czegoś, robi błędy ortograficzne, nie potrafi się wysławiać itd. itp. - ciach - zabierać z dożywotnim zakazem kierowania. Coś wtedy pomoże.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości