Do zdarzenia, w wyniku którego 5 osób wymagało pomocy medycznej, doszło w czwartek, 17 sierpnia, po g. 10 – na trasie Oleszyce – Zalesie.
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 24-letni kierowca mitsubishi, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu fordowi, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Auta zderzyły się dodatkowo z toyotą.
Cztery osoby podróżujące fordem oraz kierująca toyotą zostali przewiezieni do szpitala. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze