Reklama

Nie ustąpił pierwszeństwa. 5 osób trafiło do szpitala

Do zdarzenia, w wyniku którego 5 osób wymagało pomocy medycznej, doszło w czwartek, 17 sierpnia, po g. 10 – na trasie Oleszyce – Zalesie.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 24-letni kierowca mitsubishi, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu fordowi, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Auta zderzyły się dodatkowo z toyotą.

Cztery osoby podróżujące fordem oraz kierująca toyotą zostali przewiezieni do szpitala. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości