Dwa roczniki Niedźwiadków-Hensfort Przemyśl (2000 i 2004) pilnie trenują i znakomicie spisują się w rozgrywanych przez siebie mistrzowskich meczach i turniejach towarzyskich. Zespół minikoszykówki przygotowuje się do startu w lidze U-12, kadeci do gry w lidze europejskiej EYBL w turniejach poza granicami naszego kraju.
Pierwszym turniejem, w którym zaprezentował się w tym sezonie zespół Niedźwiadków-Hensfort (rocznik 2000) był turniej w Levicach na południu Słowacji. Przemyślanie awansowali do finału, a warto wspomnieć, że w imprezie wzięły udział czołowe w tej kategorii wiekowej zespoły z: Serbii, Węgier, Słowacji i Niemiec. W barwach przemyskiego klubu zadebiutowali zawodnicy, którzy zdecydowali się na dalszą naukę koszykówki w Gimnazjum „Morawa”: Karol Radoń z Żor, Bartek Kosior z Wałbrzycha, Szymon Prusak z Częstochowy i Szymon Janczak z Zabrza. Mimo przegranego finału, do piątki „All Stars” wybrano Pawła Strzępka i Szymona Janczaka. Szymon, dodatkowo został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.
fot.ze zbiorów własnych
Młodsze Niedźwiadki chcą powtórzyć drogę starszych kolegów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gratulacje! Miło jest słyszeć o sukcesach przemyskiej młodzieży.
Gratulacje, tej miary sukces mierzy się w kategoriach sukcesu polskiej, nie tylko przemyskiej koszykówki. Jeszcze nie tak dawno nikt nie wierzył że Przemyśl może jeszcze coś wnieść do polskiej koszykówki ponad to co osiągnął. Brawo!!
Gratulacje! Miło jest słyszeć o sukcesach przemyskiej młodzieży.
Gratulacje, tej miary sukces mierzy się w kategoriach sukcesu polskiej, nie tylko przemyskiej koszykówki. Jeszcze nie tak dawno nikt nie wierzył że Przemyśl może jeszcze coś wnieść do polskiej koszykówki ponad to co osiągnął. Brawo!!