Reklama

Nielegalni imigranci z Bangladeszu

15/05/2020 12:21

Funkcjonariusze Straży Granicznej pełniący służbę w rejonie bieszczadzkiej miejscowości Kalnica (powiat leski) zatrzymali dwóch imigrantów w wieku 22 i 32 lat, którzy pochodzili z Bangladeszu.

Po zatrzymaniu  mężczyźni zostali przebadani przez lekarza. Stan ich zdrowia został oceniony  jako dobry. Mężczyźni nie posiadali dokumentów ani pieniędzy. Przyznali, że granicę z Ukrainy do Polski przekroczyli pieszo. Wcześniej poruszali się w grupie, która przeszła na Słowację. Celem ich podróży miały być kraje Europy Zachodniej. Następnego dnia służby słowackie poinformowały, że w tym samym czasie  po słowackiej stronie granicy zatrzymano grupę 10 imigrantów.  Jeden z nich podczas przekraczania zielonej granicy zmarł z wyziębienia.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości