Reklama

Nieletni ukradli pieniądze z gabinetu weterynaryjnego

08/07/2016 19:38

Dwóch nastolatków z Leżajska zostało zatrzymanych za włamanie się do gabinetu weterynaryjnego. Nieletni chcieli ukraść pieniądze. Sprawą zajmuje się sąd rodzinny.

W nocy z poniedziałku na wtorek sprawcy weszli do wnętrza gabinetu przez okno i zabrali pieniądze. Policja potrzebowała zaledwie kilku godzin na złapanie sprawców. 16-letni mieszkańcy powiatu leżajskiego przyznali się do przestępstwa. Sprawą zajmuje się sąd rodzinny, kara określona będzie według ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich.
JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości