Dwóch nastolatków z Leżajska zostało zatrzymanych za włamanie się do gabinetu weterynaryjnego. Nieletni chcieli ukraść pieniądze. Sprawą zajmuje się sąd rodzinny.
W nocy z poniedziałku na wtorek sprawcy weszli do wnętrza gabinetu przez okno i zabrali pieniądze. Policja potrzebowała zaledwie kilku godzin na złapanie sprawców. 16-letni mieszkańcy powiatu leżajskiego przyznali się do przestępstwa. Sprawą zajmuje się sąd rodzinny, kara określona będzie według ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze