Czterej chłopcy i dziewczyna od połowy kwietnia br. włamywali się do małych lokali handlowych na terenie Przemyśla. Kradli głównie papierosy. Kilka dni temu zostali ujęci. Akta w ich sprawie trafią do sądu rodzinnego.
Po każdej zgłoszopnym wydarzeniu policjanci zabezpieczali ślady i zbierali informacje, na podstawie których zatrzymali szajkę nieletnich włamywaczy – czterech chłopców i jedną dziewczynę. Po zakończeniu czynności procesowych, akta w ich sprawie trafią do sądu rodzinnego, który oceni zachowanie nastolatków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A może tak panowie policjanci oszacują straty spowodowane przez gang z przemyskiego magistratu pod wodzą obecnego - jeszcze !?!? - lokalnego watażki, który doprowadził już praktycznie całe miasto jak równiez jego okolice do prawie całkowitej ruiny, upadku i totalnego zniszczenia.
Standartowy złodziej okrada okazjonalnie, sporadycznie. Jest więc nędznym amatorem w porównaniu z ''funkcjonariuszami państwowymi''. Ci ostatni rabują wszystko i wszystkich i to systematycznie, na terenie jaki obejmują swoją kontrolą
Jeszcze mały apel do nastoetnich włamywaczy. Nigdy w życiu nie kradnijcie tym bardziej nie kupujcie i nie jarajcie takiego syfilisu jakim są szlugi ponieważ: YOUTUBE.COM - PALENIE PAPIEROSÓW JEST CHUJOWE. ZOBACZ DLACZEGO YOUTUBE.COM - KONTROWERSYJNA REKLAMA ANTYNIKOTYNOWA YOUTUBE.COM - RAZ DWA TRZY - NIE PAL YOUTUBE.COM - MARCIN DANIEC O PALENIU ZOBACZ JAK PALENIE ZMIENIA TWOJE CIAŁO - MEDONET.PL Tak więc następnym razem pozostańcie jedynie przy biletach i słodyczach, jednakowoż z tymi ostatnimi też nie przesadzajcie zbytnio
A może tak panowie policjanci oszacują straty spowodowane przez gang z przemyskiego magistratu pod wodzą obecnego - jeszcze !?!? - lokalnego watażki, który doprowadził już praktycznie całe miasto jak równiez jego okolice do prawie całkowitej ruiny, upadku i totalnego zniszczenia.
Standartowy złodziej okrada okazjonalnie, sporadycznie. Jest więc nędznym amatorem w porównaniu z ''funkcjonariuszami państwowymi''. Ci ostatni rabują wszystko i wszystkich i to systematycznie, na terenie jaki obejmują swoją kontrolą
Jeszcze mały apel do nastoetnich włamywaczy. Nigdy w życiu nie kradnijcie tym bardziej nie kupujcie i nie jarajcie takiego syfilisu jakim są szlugi ponieważ: YOUTUBE.COM - PALENIE PAPIEROSÓW JEST CHUJOWE. ZOBACZ DLACZEGO YOUTUBE.COM - KONTROWERSYJNA REKLAMA ANTYNIKOTYNOWA YOUTUBE.COM - RAZ DWA TRZY - NIE PAL YOUTUBE.COM - MARCIN DANIEC O PALENIU ZOBACZ JAK PALENIE ZMIENIA TWOJE CIAŁO - MEDONET.PL Tak więc następnym razem pozostańcie jedynie przy biletach i słodyczach, jednakowoż z tymi ostatnimi też nie przesadzajcie zbytnio