Według jeszcze nieoficjalnych wyników Marcin Nazarewicz pokonał dotychczasowego burmistrza Jarosławia Waldemara Palucha w II turze wyborów samorządowych i został nowym burmistrzem Jarosławia.
Marcin Nazarewicz wystartował do wyborów z własnego komitetu wyborczego „My Mieszkańcy”. W I turze minimalnie przegrał z W. Paluchem. Zdobył 34,17 procent głosów (4 tys. 687), W. Paluch – 38,72 procent (5 tys. 311).
W II turze walka szła „na noże”. Według nieoficjalnych danych M. Nazarewicz zdobył 6 tys. 286 głosów, W. Paluch – 6 tys. 23 głosy. O zwycięstwie tego pierwszego zdecydowały więc 263 głosy.
W. Paluch burmistrzem Jarosławia był od 2014 r. Marcin Nazarewicz w ostatniej kadencji był radnym Rady Miasta Jarosławia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze