Reklama

To już pewne: Marcin Nazarewicz nowym burmistrzem Jarosławia

Według jeszcze nieoficjalnych wyników Marcin Nazarewicz pokonał dotychczasowego burmistrza Jarosławia Waldemara Palucha w II turze wyborów samorządowych i został nowym burmistrzem Jarosławia.

Marcin Nazarewicz wystartował do wyborów z własnego komitetu wyborczego „My Mieszkańcy”. W I turze minimalnie przegrał z W. Paluchem. Zdobył 34,17 procent głosów (4 tys. 687), W. Paluch – 38,72 procent (5 tys. 311).

W II turze walka szła „na noże”. Według nieoficjalnych danych M. Nazarewicz zdobył 6 tys. 286 głosów, W. Paluch – 6 tys. 23 głosy. O zwycięstwie tego pierwszego zdecydowały więc 263 głosy.

W. Paluch burmistrzem Jarosławia był od 2014 r. Marcin Nazarewicz w ostatniej kadencji był radnym Rady Miasta Jarosławia.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/04/2024 08:31
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama