Reklama

Nietrzeźwy kierowca busa wiózł pasażerów

07/10/2016 10:06

Funkcjonariusze Straży Granicznej na przejściu w Korczowej zatrzymali do kontroli obywatela Ukrainy, który przewoził grupę osób. Okazało się, że kierowca busa jest pod wpływem alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek (z 3 na 4 bm.). Strażnik graniczny podczas kontroli stwierdził, że mężczyzna prowadzący busa może być nietrzeźwy. Jego podejrzenia okazały się słuszne. Badania alkomatem wykazały  0,84 promila alkoholu w organizmie. Ukrainiec nie jechał w dodatku sam. Przewoził busem przez granicę 6 podróżnych, także obywateli Ukrainy. Grupa jechała do Polski na zakupy. Na miejsce przybyli policjanci z KPP w Radymnie, którzy podjęli dalsze czynności sprawie.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Obserwator - niezalogowany 2016-10-07 22:33:01

    no i co się stało ? toż to normalka i codzienność u ukraińca.a to jedyny węchliwy strażnik ma nosa bo na głodzie, to wywąchał.ale gdyby tak inni strażnicy pełnili dobrze służbę, to by  żaden nie wjechał do Polski.Reasumując oni już ćwiczą : pijani i z bronią i nas się nie boją i nikogo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości