Reklama

Nieudany finał „jesieni” beniaminka z Wiązownicy

Dzisiaj (5 grudnia br.) zakończyły się zmagania w rundzie jesiennej III-ligowych rozgrywek. W Białej Podlaskiej, w meczu zaległym, gościł KS Wiązownica.

Szanse były fifty-fifty. Kibice beniaminka z Wiązownicy liczyli jednak, że ich pupile zwycięsko zakończą bardzo długo rozgrywaną rundę jesienną. Bardzo długo, bo wiele meczów zostało przełożonych z powodu zagrożeń epidemicznych. Jeszcze nigdy III-ligowcy nie kończyli zmagań w grudniu. Pogoda jednak na to pozwoliła. Na sukces liczyli nie tylko kibice, ale i działacze i sami piłkarze. Niestety, nie udało się wywieźć z Białej Podlaskiej choćby punktu.


Podlasie Biała Podlaska – KS Wiązownica 4:2 (2:2)
Bramki: 0:1 Wydra 13. min, 1:1 Andrzejuk 32. min, 2:1 Kocoł 38. min, 2:2 Janik 42. min, 3:2 Kocoł 56. min, 4:2 Dmitruk 82. min.
Podlasie: Kasperek – Szabaciuk, Kosieradzki, Nieścieruk, Skrodziuk – Całka (62. Mierzwiński), Andrzejuk (72. Golba), Zabielski, Kocoł – Martynek (68. Dmitruk), Chmielewski.
Wiązownica: Cynar – Kumor, Staszczak, Mac (72. H. Kasia), Gil (67. Buć) – Lorenc, Janik –  Bentkowski (90. Gliniak), Rop, A. Kasia (67. Michalik) – Wydra.
Sędziował: Łukasz Szczołko (Lublin). Żółte kartki: Mierzwiński, Golba. Mecz bez udziału publiczności.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama