Dzisiaj (5 grudnia br.) zakończyły się zmagania w rundzie jesiennej III-ligowych rozgrywek. W Białej Podlaskiej, w meczu zaległym, gościł KS Wiązownica.
Szanse były fifty-fifty. Kibice beniaminka z Wiązownicy liczyli jednak, że ich pupile zwycięsko zakończą bardzo długo rozgrywaną rundę jesienną. Bardzo długo, bo wiele meczów zostało przełożonych z powodu zagrożeń epidemicznych. Jeszcze nigdy III-ligowcy nie kończyli zmagań w grudniu. Pogoda jednak na to pozwoliła. Na sukces liczyli nie tylko kibice, ale i działacze i sami piłkarze. Niestety, nie udało się wywieźć z Białej Podlaskiej choćby punktu.Podlasie Biała Podlaska – KS Wiązownica 4:2 (2:2)
Bramki: 0:1 Wydra 13. min, 1:1 Andrzejuk 32. min, 2:1 Kocoł 38. min, 2:2 Janik 42. min, 3:2 Kocoł 56. min, 4:2 Dmitruk 82. min.
Podlasie: Kasperek – Szabaciuk, Kosieradzki, Nieścieruk, Skrodziuk – Całka (62. Mierzwiński), Andrzejuk (72. Golba), Zabielski, Kocoł – Martynek (68. Dmitruk), Chmielewski.
Wiązownica: Cynar – Kumor, Staszczak, Mac (72. H. Kasia), Gil (67. Buć) – Lorenc, Janik – Bentkowski (90. Gliniak), Rop, A. Kasia (67. Michalik) – Wydra.
Sędziował: Łukasz Szczołko (Lublin). Żółte kartki: Mierzwiński, Golba. Mecz bez udziału publiczności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze