Reklama

Nieukończona praca w kamienicy przy Reymonta 23

30/12/2015 07:33

– W kamienicy przy Reymonta 23 mieszka zaledwie kilku lokatorów. Jakiś czas temu na połowie budynku zrobiono rynny, a drugą pozostawiono, nie skończywszy prac. Być może takie było zresztą założenie, ale efekt jest taki, że woda leje się po ścianach, a pomieszczenia wewnątrz są zawilgocone. Zabrakło kilku metrów nowej rynny i teraz mamy poważny kłopot. Interwencje u zarządzających budynkiem nic nie dają i tylko patrzeć, jak w mieszkaniach pojawi się pleśń.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama