– W kamienicy przy Reymonta 23 mieszka zaledwie kilku lokatorów. Jakiś czas temu na połowie budynku zrobiono rynny, a drugą pozostawiono, nie skończywszy prac. Być może takie było zresztą założenie, ale efekt jest taki, że woda leje się po ścianach, a pomieszczenia wewnątrz są zawilgocone. Zabrakło kilku metrów nowej rynny i teraz mamy poważny kłopot. Interwencje u zarządzających budynkiem nic nie dają i tylko patrzeć, jak w mieszkaniach pojawi się pleśń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze