Sceny przypominające kadr z sensacyjnego filmu rozegrały się w sobotę, 6 bm., na osiedlu Kazanów. Kierujący osobowym roverem wjechał nagle na chodnik, na którym znajdowali się piesi. Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii.
Zajście miało miejsce w środku dnia, w południe, w pobliżu skrzyżowania ulic Puławskiego i Opalińskiego. Kierujący roverem 23-letni mężczyzna stracił nad nim panowanie, uderzając na wysoki krawężnik. Auto znalazło się na chodniku, po którym poruszali się akurat piesi. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Z informacji udostępnionych przez przemyską policję wynika, że kierujący miał w organizmie około 1,4 promila alkoholu. Jego pasażer natomiast 3,03 promila alkoholu. 23-latek trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.>Odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.<Dlaczego?Przecież mając prawo jazdy powinien wiedzieć, że wsiadanie po pijaku za kierownicę to świadome usiłowanie zabójstwa pieszychI za taki czyn winien być sądzony. No tak ale nie w Przemyślu - tu nie znają prawa.
zastanowcie sie najpierw co piszecie skoro nic nie wiecie w tym temacie ... drugi TVN
A co tu jest do zastanawiania?Pijany wsiadł za kierownicę - czyli normalny idiota, bandyta i potencjalny zabójca! Nie chciałbym aby moje dziecko znalazło się na drodze takiego gnoja.
>Odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.<Dlaczego?Przecież mając prawo jazdy powinien wiedzieć, że wsiadanie po pijaku za kierownicę to świadome usiłowanie zabójstwa pieszychI za taki czyn winien być sądzony. No tak ale nie w Przemyślu - tu nie znają prawa.
zastanowcie sie najpierw co piszecie skoro nic nie wiecie w tym temacie ... drugi TVN
A co tu jest do zastanawiania?Pijany wsiadł za kierownicę - czyli normalny idiota, bandyta i potencjalny zabójca! Nie chciałbym aby moje dziecko znalazło się na drodze takiego gnoja.