Reklama

Niewybuchy w 2 kolejnych miejscowościach. Wezwano saperów

W Pawłosiowie pocisk wykopano podczas prac polowych. W Wólce Pełkińskiej podczas prac przy fundamentach budynku zauważono granat moździerzowy. Dzisiaj rano, 26 kwietnia, saperzy przejęli oba niewybuchy.

Obu znalezisk dokonano wczoraj, 25 kwietnia.

Najpierw około g. 8 rano mieszkanka gminy Pawłosiów zawiadomiła policję, że dzień wcześniej wykopała niewybuch. Policyjny pirotechnik ustalił, że  to pocisk artyleryjski o długości około 30 cm. 

Koło g. 19, podczas prac przy fundamentach starego budynku gospodarczego, natrafiono na granat moździerzowy. Niewybuch znajdował się ok. 20 m od zabudowań. Miejsce to zabezpieczali jarosławscy policjanci.

Dziś, 26 kwietnia, saperzy z 21. Batalionu Rozminowania w Rzeszowie przejęli niebezpieczne znaleziska. 

Reklama


fot.KPP Jarosław
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    LP - niezalogowany 2018-04-26 18:01:22

    "21. Batalionu Rozminowania w Rzeszowie".   I znowu ten jakiś wymyślony 21 batalion rozminowania z Rzeszowa. Buhahahaha. Autorze myśl co piszesz, a nie przepisujesz głupoty z KPP Jarosław.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama