W Pawłosiowie pocisk wykopano podczas prac polowych. W Wólce Pełkińskiej podczas prac przy fundamentach budynku zauważono granat moździerzowy. Dzisiaj rano, 26 kwietnia, saperzy przejęli oba niewybuchy.
Obu znalezisk dokonano wczoraj, 25 kwietnia.
Najpierw około g. 8 rano mieszkanka gminy Pawłosiów zawiadomiła policję, że dzień wcześniej wykopała niewybuch. Policyjny pirotechnik ustalił, że to pocisk artyleryjski o długości około 30 cm.
Koło g. 19, podczas prac przy fundamentach starego budynku gospodarczego, natrafiono na granat moździerzowy. Niewybuch znajdował się ok. 20 m od zabudowań. Miejsce to zabezpieczali jarosławscy policjanci.
Dziś, 26 kwietnia, saperzy z 21. Batalionu Rozminowania w Rzeszowie przejęli niebezpieczne znaleziska.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."21. Batalionu Rozminowania w Rzeszowie". I znowu ten jakiś wymyślony 21 batalion rozminowania z Rzeszowa. Buhahahaha. Autorze myśl co piszesz, a nie przepisujesz głupoty z KPP Jarosław.
"21. Batalionu Rozminowania w Rzeszowie". I znowu ten jakiś wymyślony 21 batalion rozminowania z Rzeszowa. Buhahahaha. Autorze myśl co piszesz, a nie przepisujesz głupoty z KPP Jarosław.