Wychowanek Polonii Przemyśl, obecnie występujący w młodzieżowej ekipie Górnika Zabrze, Norbert Barczak powołany został (po raz kolejny) do reprezentacji Polski U-18.
24 i 27 marca br. reprezentacja Polski U-18 rozegra dwa wyjazdowe towarzyskie mecze z Bułgarią. Na zgrupowanie trener biało-czerwonych Wojciech Kobeszko powołał 22 zawodników. Wśród nich po raz kolejny znalazł się urodzony w Przemyślu i stawiający swoje pierwsze kroki w futbolu w szeregach Polonii, Norbert Barczak.
Norbert ma 17 lat. Na co dzień występuje w[paywall] zespole Górnika Zabrze w Centralnej Lidze Juniorów, w której jest kapitanem zespołu. Rozegrał do tej pory wszystkie spotkania w barwach śląskiego klubu, zdobywając 1 gola i zaliczając 2 asysty. Jest defensywnym pomocnikiem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze