Reklama

Norbert Barczak w reprezentacji Polski U-18

Wychowanek Polonii Przemyśl, obecnie występujący w młodzieżowej ekipie Górnika Zabrze, Norbert Barczak powołany został (po raz kolejny) do reprezentacji Polski U-18.

24 i 27 marca br. reprezentacja Polski U-18 rozegra dwa wyjazdowe towarzyskie mecze z Bułgarią. Na zgrupowanie trener biało-czerwonych Wojciech Kobeszko powołał 22 zawodników. Wśród nich po raz kolejny znalazł się urodzony w Przemyślu i stawiający swoje pierwsze kroki w futbolu w szeregach Polonii, Norbert Barczak.

Norbert ma 17 lat. Na co dzień występuje w[paywall] zespole Górnika Zabrze w Centralnej Lidze Juniorów, w której jest kapitanem zespołu. Rozegrał do tej pory wszystkie spotkania w barwach śląskiego klubu, zdobywając 1 gola i zaliczając 2 asysty. Jest defensywnym pomocnikiem.

Obok niego w reprezentacji Polski U-18 znaleźli się m.in. utalentowani polscy piłkarze z lig zagranicznych, by wymienić: Dariusza Stalmacha (AC Milan), Michała Rosiaka (Arsenal FC), Dawida Widlarza (Bayer Leverkusen), Tomassio Guercio (Inter Mediolan), Philippa Amaro Buczkowskiego (FC Schalke 04 Gelsenkirchen) czy 19. Nico Baiera (SV Darmstadt 98).

Są także przedstawiciele m.in.: Wisły Kraków, Legii Warszawa, Lecha Poznań, Rakowa Częstochowa czy Zagłębie Lubin.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama