Reklama

Notorycznie pije i jeździ. Za nic miał zakaz

09/09/2020 12:39

Za popełnienie 2 przestępstw odpowie przed sądem 37-letni mieszkaniec gminy Wiązownica w powiecie jarosławskim.

Policjanci lubaczowskiej drogówki zatrzymali w Oleszycach do kontroli kierującego osobowym oplem. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że to nie pierwszy taki przypadek 37-latka.

Mężczyzna od początku tego roku na terenie powiatu lubaczowskiego był zatrzymywany do kontroli drogowej kilka razy, zawsze był nietrzeźwy. Teraz został zatrzymany po raz czwarty. Do tego wszystkiego okazało się, że posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, obowiązujący go do 2025 roku.

Opel został odholowany na parking strzeżony.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama